Ośrodek letni

Miejsce letnich spotkań, blisko lasu

Miejsce letnich spotkań, blisko lasu
Smaczny posiłek, pachnący latem dostarcza nam niepowtarzalnych emocji z dala od cywilizacji, tłumów w ciszy. Zapraszamy Państwa do naszego letniego ogródka, w którym proponujemy starannie przygotowane i pełne bogatych aromatów potrawy sezonowe. Zapraszamy również na orzeźwiające napoje, desery i przekąski.

Odpręż się w Beskidzie Sądeckim

Zrelaksuj się na świeżym powietrzu i odwiedź ogródek naszej restauracji z widokiem na góry. W takich okolicznościach przyrody jedzenie smakuje jeszcze lepiej. W autorskim menu czekają specjały kuchni regionalnej i łemkowskiej, a także sezonowe kompozycje przygotowane ze świeżych, lokalnych składników. Nasz letni ogródek jest też doskonałym miejscem na słodką przerwę z deserem w roli głównej albo na wieczorny relaks we dwoje lub w towarzystwie znajomych bądź rodziny. Na naszych Gości czeka szeroki wybór orzeźwiających drinków. Miłośnicy piwa mogą zaś liczyć na odkrywanie nowych smaków pobliskich browarów - mamy ponad 11 rodzajów regionalnych specjałów.

Eko jurta „ natura na okrągło przez cały rok”

Wszędzie gdzie to możliwe wykorzystane zostały ekologiczne materiały. Zbudowana na planie geometrii koła, jurta posiada najbardziej naturalne kształty występujące w przyrodzie. Z tego właśnie powodu przebywając w jej środku czujemy się bezpiecznie, w poczuciu dobrej i pozytywnej energii. Niektórzy znajdą w niej, azyl, spokój i wytchnienie, dla innych będzie to miejsce do niezapomnianych, klimatycznych spotkań w gronie znajomych, jeszcze inni urządzą w niej przyjęcie rodzinne, a dla wielu jurta stanie się po prostu całorocznym miejscem do konsumpcji posiłków i napoi Restauracji Strakija.

Oferujemy

Parking

bezpieczny i bezpłatny

Orzeźwiające napoje

owocowe drinki

Desery

wyjątkowe smaki