Atrakcje dla najmłodszych – Ninja Junior Park

Wakacje z dziećmi to często spore wyzwanie dla rodziców. Zapewnienie atrakcji adekwatnych do wieku i zainteresowań najmłodszych członków rodziny bywa czasem sporym wysiłkiem. Na szczęście coraz więcej miejscowości wypoczynkowych ma w swojej ofercie atrakcje dla dzieci, które pozwalają im wyładować nadmiar energii oraz ciekawie spędzić czas. W Muszynie takim miejscem jest na przykład Ninja Junior Park w Złockim. 


Jakie atrakcje dla dzieci wybrać podczas wakacji


Każdy rodzic doskonale wie, że dzieci potrzebują ruchu i różnorodności. Tylko nieliczne potrafią bawić się dłużej, siedząc grzecznie. I o to właśnie chodzi. Dzieci mają być dziećmi, biegać, krzyczeć, poznawać świat i różne jego aspekty, a przy tym nie stresować się i nie popadać w apatię. Zapewnienie odpowiednich do wieku rozrywek podczas wakacji spoczywa oczywiście na rodzicach. 


Doskonałym wakacyjnym pomysłem na wyjazd z dziećmi jest Beskid Sądecki. Leżąca u podnóży Jaworzyny Krynickiej Muszyna oferuje wiele możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu. Zależnie od wieku dzieci można wybrać się na spacer albo na kilkugodzinną wycieczkę pieszą. W samej miejscowości na Zapopradziu znajdują się Ogrody Sensoryczne i Ogrody tematyczne z mini zoo, które są idealnym rozwiązaniem na spędzanie czasu z najmłodszymi. Dzieci uwielbiają zwierzęta, a alpaki czy wiewiórki zawsze budzą ich zachwyt. 


Zapopradzie latem to także odkryte baseny rekreacyjne. Z kolei przy gorszej pogodzie można wybrać Aquapark w kompleksie Klimek. Muszyna to także doskonała baza na łatwiejsze i nieco bardziej wymagające wycieczki rowerowe. Można wybrać się zarówno na kilkukilometrową przejażdżkę rowerową, jak i zapuścić się dalej w góry lub na Słowację, o ile jest to adekwatne do umiejętności, jakie ma dziecko.


Ninja Park atrakcji w Muszynie


Dzieci to energia, aktywność i ciągła chęć zabawy. Dlatego w Złockim powstał Ninja Junior Park. Atrakcja znajduje się przy Domu Wypoczynkowym Kolejarz w Złockim, niedaleko Pensjonatu Klimek oraz w niewielkiej odległości od centrum miejscowości. To nowoczesny park dmuchańców, które są tak bardzo lubiane przez najmłodszych. Na jego terenie liczącym ponad 2000 metrów kwadratowych znajdują się zjeżdżalnie o różnej wysokości i nachyleniu, tor przeszkód Wipeout, Bungee Run, piłkarskie rodeo, Eurobungee, Base Jump, a także dmuchany plac zabaw, z którego chętnie korzystają najmłodsi Goście. 

Ninja Park to miejsce inspirowane komiksem i kreskówką o wojowniczych żółwiach, gdzie dzieci mogą się doskonale bawić na świeżym powietrzu. A dzięki temu, że spotykają się tu z pociechami innych muszyńskich Gości, mogą też zawierać nowe znajomości, co jest bardzo ważne w rozwoju dzieci. Wspólna zabawa, radość, możliwość spożytkowania energii to korzyści, jakie mogą wyniknąć z wybrania się z dziećmi do Ninja Parku. 

Inne artykuły:

28.06.2024, 12:00

Muzeum Kultury Łemkowskiej w Zyndranowej

Czytaj więcej
23.04.2024, 12:00

Las Lipowy Obrożyska

Czytaj więcej