Aquapark w górach – relaks i zabawa o każdej porze roku

Wyjazd w góry kojarzy się przede wszystkim z wędrówkami po szlakach, a zimą z szusowaniem na narciarskich stokach. Górskie otoczenie, takie jak w Beskidach, sprzyja wszechstronnemu odpoczynkowi i regeneracji sił. Nie zawsze jednak pogoda jest odpowiednia do przebywania na świeżym powietrzu, a także nie każdy lubi całodzienne wędrówki czy przebywanie na stoku. Co wtedy? Czy trzeba nastawiać się tylko na pobyt w hotelu lub przesiadywanie w restauracjach? Nic podobnego! Jednym ze sposobów na uatrakcyjnienie wyjazdu jest relaks w Aquaparku. 

Hotele z basenem w górach – sposób na wypoczynek idealny 

Beskidy, a szczególnie okolice Muszyny w Beskidzie Sądeckim, są bogate w różnego rodzaju atrakcje. Większość z nich wymaga oczywiście przebywania na świeżym powietrzu. Oprócz nasuwających się w pierwszej chwili wędrówek górskich czy zimowej jazdy na nartach można tu jeździć na rowerach, spacerować, pływać kajakami lub pontonami, zwiedzać zabytki związane z bogatą historią regionu, a zimą korzystać z najdłuższej w Polsce naturalnej sankostrady. 

Doskonałym uzupełnieniem aktywnego wypoczynku oraz sposobem na spędzenie dnia z mniej sprzyjającą pogodą jest skorzystanie z Aquaparku. Jeśli chodzi o baseny Muszyna daje dwie możliwości. Pierwsza z nich to dostępny jedynie latem kompleks odkrytych basenów na Zapopradziu. Siłą rzeczy można z niego korzystać tylko jeśli pogoda dopisuje, a temperatury są wysokie. Drugi to Aquapark Muszyna znajdujący się w kompleksie Pensjonatu Klimek. 

Hotel w górach z basenem to idealne rozwiązanie dla każdego turysty. Osoby aktywne, które spędzają dużo czasu na wędrówkach czy nartach, mogą tu zrelaksować się po całym dniu. Dla tych, którzy wolą spokojniejszy odpoczynek, baseny są jego doskonałą formą. Nie można zapominać też o rodzinach z dziećmi. Najmłodsi uwielbiają wodę i szaleństwa w Aquaparkach. Dlaczego więc nie połączyć pobytu w górach z tego rodzaju zabawą?

Aquapark hotel Klimek – relaks w cieniu Beskidu Sądeckiego 

Hotel w górach z basenem jest wyborem, który sprawdzi się w przypadku par, grup znajomych czy rodzin z dziećmi. U podnóży Beskidu Sądeckiego, w Muszynie znajduje się Pensjonat Klimek ceniony nie tylko za wysoką jakość usług, ale też gościnną, kameralną atmosferę. W jego sąsiedztwie, w Hotelu Klimek można skorzystać z dobrodziejstw odpoczynku w Aquaparku. 

Aquapark w Muszynie to basen rekreacyjny z krystalicznie czystą wodą, hydromasażem i kaskadami, który połączony jest ze zjeżdżalnią wodną. Do dyspozycji Gości są także gejzer powietrzny, bicze wodne i jacuzzi. Wszystkie te atrakcje wodne pozwalają na regenerację sił, dają odprężenie i sprzyjają odpoczynkowi. W Aquaparku nie zapomniano też o najmłodszych. Dla dzieci wydzielona została specjalna strefa z brodzikami i płytkim basenem wypełnionym podgrzewaną wodą o wyższej temperaturze. 

Ale baseny i wodne atrakcje to nie wszystko. Aquapark Muszyna zaprasza także do saun, które działają regenerująco i relaksacyjnie na cały organizm. W Hotelu Klimek znajduje się sauna fińska, której działanie pomaga w budowaniu odporności, łagodzi stres i korzystnie wypływa na narządy ruchu oraz sauna parowa mająca pozytywny wpływ na drogi oddechowe, jędrność skóry oraz odprężenie. 

Wypoczynek w Beskidach to doskonały pomysł o każdej porze roku. Będąc w Muszynie, warto wybrać hotel z Aquaparkiem, by w pełni cieszyć się z relaksu niezależnie od pogody i warunków na zewnątrz.

Inne artykuły:

29.05.2024, 12:00

Atrakcje dla najmłodszych – Ninja Junior Park

Czytaj więcej
23.04.2024, 12:00

Las Lipowy Obrożyska

Czytaj więcej